Vážení spoluobčané,
spolek VINAŘSKÝ HROZEN, který vznikl zejména za účelem organizace kulturních a společenských akcí v naší obci, by chtěl i v letošním roce přispět k rozvoji kultury a mezisousedských a mezilidských vztahů. Bohužel všichni známe současnou situaci, která nám ani trochu neulehčuje zdolání námi vytyčených cílů. V letošním roce jsme chtěly konečně zorganizovat "nedělní posezení" pro naše seniory, plánujeme opět velikonoční, podzimní a adventní tvoření, které jsme dle zájmu chtěly rozšířit o pečení vánočního cukroví či perníkové chaloupky. Z našich plánů nezmizelo ani Zábavné odpoledne pro děti a dospělé a pochopitelně ani rozsvěcení vánočního stromku.
V okamžiku, kdy nám situace dovolí zorganizovat některou z plánovaných akcí, dáme o sobě zavčasu vědět. Držme si proto palce, ať se můžeme zase brzo sejít při některé z akcí.

Spolek je otevřený novým členům. Rády uvítáme aktivní jedince s dobrými nápady a chutí přiložit ruku k dílu v zájmu pestřejšího kulturního a společenského života v obci. Více informace k členství obdržíte na telefonu 739 679 342 nebo e-mailu hrozen@vinare.cz

Těšíme se na spolupráci.

Radka Ksandrová – předsedkyně spolku
Dagmar Kovandová – místopředsedkyně
Bc. Ivana Nováková – hospodářka