Současná rodinná hospůdka navazuje na tradici započatou již ve 30. letech 20. století rodinou Vilímových, která zde vystavěla větší část stávajícího objektu a provozovala v něm pohostinství. Po požáru na konci 30. let byl objekt upraven a rozšířen do současného rozsahu.

Provoz rodinného podniku byl přerušen v období komunismu, kdy připadl pod Jednotu a v provozu byly pouze potraviny v části původní hospody. Přibližně v 70. letech byl k tomuto účelu dům mírně upraven.

Po roce 1989 byla nemovitost vrácena v restituci, ale potomci prvních hostinských se rozhodli v pohostinství nepokračovat a nemovitost prodali. Nějakou dobu sloužil dům jen pro bydlení a až po roce 2000 bylo navázáno na tradici rodinné hospůdky.

V průběhu let nemovitost několikrát změnila majitele a ten nový vždy pokračoval v provozu hospůdky ve stejném režimu. V posledních letech hospůdku pomalu upravujeme. Upravili jsme interiér a rozšířili zahrádku. Ve stálé nabídce máme nápoje a studenou kuchyni. Hospůdka je sídlem stejnojmenného šipkařského klubu, který zde hraje své domácí zápasy. Vedle malého lokálu je i sál, kde pořádáme různé menší akce – šipkařské turnaje, zábavy apod. Dále poskytujeme prostor a zázemí pro akce pořádanými jinými spolky – hraní deskových her, obecní akce apod.

Kontakty:

adresa: Vinice 47, 286 01 Čáslav
telefon: 734 322 915
e-mail: karel.kaderabek@centrum.cz

Otevírací doba:

pondělí - úterý - středa - čtvrtek - pátek - sobota - neděle = 17 - 21 hodin