Ranč Vinaře vznikl v roce 2017 „na zelené louce“. V současnosti je na něm 10 stálých koní a celoročně nabízí projížďky pro děti i dospělé, vyjížďky s vozem taženým koňmi a během školního roku také pravidelné pony kroužky.

Postupně přibyly i příměstské tábory pro děti, o něž je velký zájem i mezi dětmi z širšího okolí. Hlavním programem táboru je nejen jízda na koních, ale i veškerá péče o ně. Doplňkovým programem bývá lukostřelba, ukázky se psy, hry, výlety. Děti si velmi pochvalují volnost pohybu v rámci tábora.

Extreme trail park vznikl v červnu 2018 a je vybaven všemi základními překážkami, tyto jsou každý rok obměňovány a rozšiřovány. Každoročně je zde pořádáno několik závodů, v roce 2020 proběhl i první ročník pejskijády, v níž v různých výstavních i sportovních disciplínách soutěžili pejsci všech plemen vč. voříšků.

V rámci výcviku i propagace ranče se majitelé ranče, manželé Hejhalovi, se svými koňmi účastnili i řady akcí v okolí, např. poutí apod. S rančem navázala spolupráci fotografka Andy Dymáková, a to pro focení malých dětí s koňmi.


Více informací:

Kamila Hejhalová, tel.: 606 719 273
www.extreme-trail.cz


Akce:

Autor: Webmaster